laboratuvar.com.tr
Kern Terazileri için Bizi Arayın
Bize Ulaşın 
   Ana Sayfa » Katalog » Okul Eğitim Malzemeleri » Laboratuvar Sistemleri » FN036
Sepetim: [0]  |  Toplam: [0,00 TL]  |  Tüm Markalar  |  İletişim  
Ara:
[Gelişmiş Arama]
Kategoriler
Laboratuvar Terazileri
pH Metreler
İletkenlik Ölçerler
Multi Parametre Ölçerler
Elektrod ve Problar
Termometreler
Higrometreler
Ölçüm Cihazları
Laboratuvar Cihazları
Cam Malzemeler
Plastik Malzemeler
Metal Malzemeler
Porselen Malzemeler
Sarf Malzemeler
Kimyasal Malzemeler
Mikrobiyoloji Malzemeleri
Laboratuvar Güvenliği
Okul Eğitim Malzemeleri
    Laboratuvar Sistemleri
    Laboratuvar Donanımları
    Fen Laboratuvarı
    Matematik Malzemeleri
    Kimyasal Malzemeler
    Anatomik Modeller
    Proje Ürünleri
    Mikroskoplar
    Sunum Cihazları
Üreticiler
3M
Alla France
Ansell
Binder by RedLINE
Biosan
Daihan
Denver
Desis
Diatek
Dragonmed
Ebro
Elektromag
Eutech
Extech
Filter-Lab
Funke Gerber
Greinorm
Hanna
Hettich
Hygiena
IKA
Isolab
Jenway
Kern
Kudos
Lamtek
Liofilchem
Loyka
LP Italiana
Lutron
Macherey Nagel
Marienfeld Superior
Mayasan
Memmert
Merck
Milkana
Milwaukee
MTOPS
Precisa
Radwag
Rocker
Sarf Malzeme
Sensorex
Sensortechnik
Sentek
Tasco
Teknik Kimyasallar
TFA
Unisensor
Univet
Velp
Waring
Witeg
WorldBest
WTW
Tüm Ürünler ve Fiyatları

Sitemizde yer alan tüm ürünlere ve fiyatlarına gözatmak için tıklayınız.Online kataloğumuza gözatmak için tıklayınız.
İlköğretim Fen Laboratuvarı, Modern Tasarım, 42 Kişilik
Model:FN036
Arkadaşına Tavsiye Et
Ürün Kodu Miktar KDV Net Fiyatı KDV Dahil
FN042 %18 15.890,00 TL 18.750,20 TL
İlköğretim Fen Laboratuvarı, Modern Tasarım, 42 Kişilik

42 Kişilik İlköğretim Fen Laboratuvarı Malzeme ve Donanım İçeriği;

1 adet x Öğretmen Masası

1 adet x Öğretmen Koltuğu

1 adet x Öğretmen Ana Kumanda Paneli

14 adet x Öğrenci Masası

42 adet x Öğrenci Taburesi

7 adet x Öğrenci Enerji Ünitesi

4 adet x Malzeme Dolabı

15 adet x Bunzen Beki ve Saç Ayağı

1 adet x Laboratuvar Altyapı Tesisat ve Montajı

Öğretmen Masası: Öğretmen deney masası üst tablası 75 x 155 cm ebadında olup et kalınlığı 18 mm' dir. Asit ve bazlara dayanıklı evyesi masa tablası üstünde yekpare olarak imal edilmektedir.

Öğretmen Koltuğu: Hareketli, gazlı amortisörlü, 360 derece dönebilir, büro tipi kolçaklı ve panama kumaş kaplıdır.

Öğretmen Ana Kumanda Paneli: Kontrol paneli üzerinde tüm öğrenci ünitelerinin elektrik donanımını ve isteğe bağlı olarakda  gaz ve su sistemini kontrol edebilen butonlar bulunmaktadır. Masa altında çekmeceli etejer şeklinde kilitli ve kontak anahtar sistemi ile emniyetli olarak imal edilmektedir. Metal aksam elektrostatik toz fırın boya ile boyanmıştır. Panel üzerinde 220 V priz 80 W - 5 A alçak gerilim güç kaynağı (güç kaynağı çıkışları 1,5-3-6-12 V DC ve 1,5-3-6-12 V AC olacak) 0-30 V, 0-250 V 2 adet voltmetre ve 0-5 A ampermetre bulunacaktır. Ölçü aletleri 2,5 glas hassasiyete sahip olacaktır. Öğretmen su ve gaz çıkışları masa tablaları üzerine monte edilecektir. Tezgah üzerine monte edilmiş 1 musluk başlı, döner boyunlu sökülür takılır nozzle lı su musluğu ve 1 musluk çıkışlı, yukarı çekip çevirme emniyetli, volanlı gaz musluğu bulunmaktadır.

Öğrenci Masası: Üst tabla 180x60x75 h Laminat; kasası 30x20x1,5 cm profil yan ayaklar 1 mm DKP sacdan uygun profilde bükülerek, üzerine basan 50x30x1,5 mm profil ayaklara monte edilmiştir. Ayakların altına zemine göre ayarlama yapılabilmesi için vidalı denge ayarı yapılabilen pabuçlar bağlanmıştır. Direk ve saç duvarları istenilen renk elektrostatik toz boya ile boyanabilmektedir.

Öğrenci Taburesi: 360 derece dönebilir ve yükseklik ayarı yapılabilen, ayak aksesuarı çelik konstrüksiyon üzeri poliüretan kaplı olup, döşeme ve ayak bağlantısı, çakma somunlu bağlantı elemanları kullanılarak yapılmış olup; döşeme kısmı 22 densite dökme kauçuk üzeri panama kumaşla kaplanmıştır.

Öğrenci Enerji Ünitesi: Ünite gövdesi 1 mm DKP saçtan imal edilmiştir. Ünite ebatları 15 x 15 x 180 cm' dir. Ünite üzerinde 220 V' luk priz 80 W-5 A alçak gerilim güç kaynağı özel imalat olup (1,5-3-6-12 V AC ve DC çıkışlar), 0-30 V voltmetre ve 0,5 V ampermetre bulunmaktadır. Ölçü aletleri analog ve ithal olup 2,5 glas hassasiyete olacak ve masa yüksekliği 75 - 78 cm olarak üretilmiştir.

Malzeme Dolabı: Dolap ölçüleri 180x90x40 cm dir. Dolap gövdesi 18 mm melamin kaplı yonga levhadır. Dolap kapakları 18 mm yonga levha üzeri HPL laminat kaplamadır. Dolap kapağının kenarları postforming olarak üretilmiştir. Dolap kapakları metal kulplu olup ayarlanabilir metal tas menteşe ile monte edilmiştir. Dolap üzerine 30 mm yonga levha üzeri melamin kaplı üst tabla monte edilmiştir. Dolap alt tablası 18 mm melamin kaplı yonga levhadan yapılacaktır. Dolap içinde 18 mm yonga levha üzeri melamin kaplı dört adet raf yapılacaktır. Dolap arkalığı 8 mm yonga levha üzeri melamin kaplı malzemeden yapılacaktır. Dolap ayakları plastik çan ayaktan oluşmaktadır.

Bunzen Beki ve Saç Ayağı: Bağlantı hortumları ile beraber verilmektedir.

Laboratuvar Altyapı Tesisat ve Montajı: Laboratuvar tesisatı, elektrik, su ve gaz giderlerini kapsar. Zemin döşemesinde kullanılacak olan malzemenin (PVC, parke, marley, laminat, vb.) maliyeti fiyata dahil değildir.

Laboratuvar Sistemlerinde;

Laboratuvar altyapı ve tesisatı, projelendirme ve montaj firmamıza aittir.

Nakliye alıcıya aittir. Mesafeye göre hesaplanıp ayrıca teklife eklenmektedir.

Not: Ürün resminde gösterilen resimler temsilidir. Müşterinin talebine göre yerleşimde ve görsellikte değişiklikler yapılabilmektedir. Ayrıntılı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İlköğretim Fen Laboratuvarı, Modern Tasarım, 42 Kişilik
Bu ürüne ait teknik dökümanlar:

Satışını yaptığımız tüm markalara ait teknik şartname, katalog ve dökümanları docs.yenilab.com adresinden edinebilirsiniz.
Mevcut olmayan teknik şartname ve katalogları info@laboratuvar.com.tr adresinden talep edebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri
Ödeme Seçeneklerimiz Nelerdir?
laboratuvar.com.tr de Havale / EFT / PTT Posta Çeki ile hızlı, güvenilir ve kolayca ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemelerinizi Garanti ve Ziraat Bankası hesaplarımıza yapabilirsiniz. Ayrıca Türkiye deki tüm PTT şubelerinden kolayca Posta Çeki ödemesi gerçekleştirebilirsiniz. Banka ve PTT hesap bilgilerimizie ulaşmak için tıklayın.

laboratuvar.com.tr üzerinden Kargo ile Kapıda NAKİT Ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Ödemelerinizi kargo görevlisine ürünlerinizi teslim aldıktan sonra kolayca yapabilirsiniz. Kapıda ödeme için ek olarak KDV Dahil 9,00 TL ücret alınmaktadır.

laboratuvar.com.tr üzerinden Kredi Kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Bu ödeme şekli PayPal ile desteklenmektedir. PayPal üyesi olmasanız dahi kredi kartı ile PayPal üzerinden koalyca ödeme yapabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

laboratuvar.com.tr üzerinden Garanti CepBank ile kolayca ödeme yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken web sitemiz üzerinden sipariş işleminizi gereçekleştirmek ve ödeme seçeneklerinden Garanti CepBank ile Ödeme seçeneğini seçmek. Size gönderilecek olan Sipariş İşlemi mailinizde CepBank ödemesini gerçekleştirebileceğiniz cep telefonu numarası görünecektir. Belirtilen meblağyı girip kolayca ödeme yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için Garanti CepBank sayfasını ziyaret edin.Sipariş Seçenekleri
Ürün Sipariş Verme Seçeneklerimiz Nelerdir?
laboratuvar.com.tr den seçtiğiniz ürünleri sistemimizden online olarak sipariş verebilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünler sistemimizde henüz mevcut değilse bizlere ulaşarak talepte bulunabilirsiniz. Ürünleri firmanızın teklif veya sipariş formlarıyla talep edebilir ve sipariş verebilirsiniz.Teslimat Seçenekleri
Taşıma ve Teslimat Seçeneklerimiz Nelerdir?
laboratuvar.com.tr üzerinden yapılan online sipariş işlemlerinde taşıma bedeli olarak standart 12,50 TL + %18 KDV ücret alınmaktadır. Bu ücret sipariş miktarına bakılmaksızın her sipariş için standarttır. Bu şekilde ürünler gönderen ödemeli olarak sizlere ulaştırılmaktadır. Web sitemiz haricinde verilen siparişlerde kargo ücreti alınmamakta ve alıcı ödemeli gönderim yapılmaktadır. Kargo gönderimleri genel olarak MNG Kargo, Aras Cargo ve PTT Kargo şeklindedir. Harici kargolar için lütfen bizi bilgilendiriniz. Sipariş teslimatı ödemenin yapılması itibarıyla 3-7 iş günüdür. Temin edilemeyen ürünler için teslimat süresi 4-6 haftadır.

Sipariş edilen ürünler tedarik sürecinin ardından belirtilen adrese ulaştırılmaktadır. Teslim süresi ortalama 3-7 iş günüdür.Opsiyonlar
Diğer Opsiyon ve Seçeneklerimiz Nelerdir?
Ürünlerimizin tamamı faturalı olarak satılmaktadır. Garanti kapsamındaki ürünler distribütör firmaların güvencesi altındadır. Teknik servis desteği distribütör firmalar tarafından verilmektedir. Firmalara ve kurumlara, talep etmeleri durumunda fiyat teklifi ve proforma fatura hazırlanmaktadır. Firmaların ödeme koşullarına uygun ödeme seçenekleri ve opsiyonlar tanınmaktadır.
Lütfen Dikkat!
 • Web sitemizde satışa sunulan tüm cihazlar üretici ve distribütör firma garantisi altındadır ve yetkili servisler tarafından hizmet verilmektedir.
 • Bu sitede yer alan ürünlerin tamamı tedarikçi firmaların stoklarında yer almayabilir. Bu nedenle ürünlerin temininde gecikmeler yaşanabilir.
 • Ürünlerimizin pek çoğu ithal olduğundan, bu ürünlerin ithali veya üretimi tedarikçi veya üretici firma tarafından durdurulmuş olabilir. Bu durumdan kaynaklanacak sorunlar nedeniyle firmamıza bir sorumluluk yükletilemez.
 • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri, ilgili ürünün üretici bilgilerinden veya çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır.
 • Üreticiler ve YeniLab Laboratuvar ve Eğitim Gereçleri ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından dolayı firmamız sorumluluk kabul etmez.
 • Bu kategorideki diğer ürünler  (Tüm Ürünleri Göster)
   Ürün Modeli   Ürün Adı   Min. Sipariş   Net Fiyatı   KDV Dahil 
   FN036 İlköğretim Fen Laboratuvarı, Modern Tasarım, 42 Kişilik 1 15.890,00 TL 18.750,20 TL
  KBL024 Lise Kimya-Biyoloji Laboratuvarı, Modern Tasarım, 24 Kişilik 1 10.450,00 TL 12.331,00 TL
  FL036 Lise Fizik Laboratuvarı, Modern Tasarım, 36 Kişilik 1 13.390,00 TL 15.800,20 TL
  FL030 Lise Fizik Laboratuvarı, Modern Tasarım, 30 Kişilik 1 11.900,00 TL 14.042,00 TL
  FN030 İlköğretim Fen Laboratuvarı, Modern Tasarım, 30 Kişilik 1 12.380,00 TL 14.608,40 TL
  FL042 Lise Fizik Laboratuvarı, Modern Tasarım, 42 Kişilik 1 15.230,00 TL 17.971,40 TL
  FN024 İlköğretim Fen Laboratuvarı, Modern Tasarım, 24 Kişilik 1 10.450,00 TL 12.331,00 TL
  FL024 Lise Fizik Laboratuvarı, Modern Tasarım, 24 Kişilik 1 10.060,00 TL 11.870,80 TL
  KBL030 Lise Kimya-Biyoloji Laboratuvarı, Modern Tasarım, 30 Kişilik 1 12.380,00 TL 14.608,40 TL
  KBL036 Lise Kimya-Biyoloji Laboratuvarı, Modern Tasarım, 36 Kişilik 1 13.960,00 TL 16.472,80 TL
  hidrometre, 0,600-0,700 balon joje, pp, şeffaf mavi skalalı, 50 ml beher, kısa form, 100 ml witeg witopet ayarlanabilir hacimli tek kanallı otomatik pipet (mikropipet), 10-100 µl egg yolk tellurite emulsion, sterile, 50 ml kulplu beher, kısa form, hdpe mat, 5000 ml ıka topolino analog ısıtıcısız manyetik karıştırıcı, 1800 rpm hidrostatik terazi çelik tüp standı, 50 tüp kapasiteli, 13 mm çaplı tüpler için alkollü termometre, baget tipi, -20/+50 c mtops ms-e 109 balon ısıtıcı, 20000 ml ışık önleyici silindirik damlatma hunisi, basınç borulu, dereceli, ptfe (teflon) musluklu, 1000 ml sifonlu barometre pi-pump pipet pompası, 2 ml manyetik alan seti doğru iletken sıvı kabı, tek taraflı, 55 ml (50 adet/paket) 3m 8812 ffp1 konik ventilli toz maskesi (10 adet/kutu) civa damlalığı, cam dna modeli

  Müşteri Hizmetleri
  Müşteri Hizmetleri
  Sıkça Sorulan Sorular
  Müşteri Destek Sistemi
  Kargo Durumu Takibi
  Hesap Geçmişim
  Ürün Bildirimleri
  PayPal Nedir, Nasıl Çalışır?
  Havale/EFT Bildirim Formu
  Bildirimler
  Satış Sözleşmesi
  Garanti Şartları
  Ödeme Şartları
  İade Şartları
  Teslimat Şartları
  Güvenlik Bildirimi
  Gizlilik Bildirimi
  Kullanım Şartları
  Kurumsal
  Tedarikçi Olmak İstiyorum
  Banka Hesap Bilgilerimiz
  İnsan Kaynakları
  Referanslarımız
  Markalarımız
  İletişim Bilgileri
  Bize Ulaşın
  Site Haritası
  PayPal ile güvnli kredi kartı ödemesi Copyright © 2009-2014 Yenilab Laboratuvar ve Eğitim Gereçleri.
  Sitede yer alan görseller ve içerikler izinsiz kopyalanamaz.
  Tüm hakları saklıdır. Ürünlerimiz ShopMania da yer almaktadır!

  Facebook'ta bizi bulun Twitter'da bizi takip edin Bize Ulaşın