GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

KREDİ KARTINA 9 TAKSİT • KAPIDA ÖDEME • AYNI GÜN KARGO

0850 302 94 500545 302 94 50satis@yenilab.com
0adet

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

İade ve Değişim Bildirimi

İade ve Değişim

Satın aldığınız ürünü kargodan teslim aldığınız tarihten itibaren cayma hakkı çerçevesinde 14 gün içinde tarafımıza Aras Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Diğer kargolardan gelen iade gönderilerinin ücreti tarafınızca ödenmiş olmalıdır, aksi halde kabul edilmemektedir. Ürünlerle birlikte size ulaştırılan 2 adet fatura kopyasının eksiksiz biçimde ürünlerle birlikte mutlaka geri gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iade işlemleri, firmamıza iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamaz. İade edeceğiniz veya değiştireceğiniz ürünün kullanılmamış ve orijinal ambalajında olması gerekmektedir.

İade ve Değişim Bildirimi

İade veya değişim işlemi kapsamında ilgili ürün/ürünlerin ve belgelerin bizlere ulaşması gerekmektedir. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra, 10 iş günü içerisinde ilgili tutar ödeme şeklinize göre iade edilir. Ödeme kredi kartı üzerinden yapıldıysa kartınıza iade yapılır, kapıda ödeme veya banka havalesi ile yapıldıysa banka hesabınıza iade yapılır.

Ürün iadesi ve değiştirme ile ilgili şartlar, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun gereği uygulanmaktadır.

İade veya değişim bildirimlerinizi yukarıdaki şartları sağlamak koşuluyla destek@yenilab.com adresine email ile bildirmeniz gerekmektedir.